Apie mus

SILVER AMBER yra šeimos verslas, vystomas nuo 1991 metų. Pagrindinė mūsų veikla – Baltijos gintaro apdirbimas ir juvelyrinių dirbinių gamyba.

Aistra gintarui užkoduota mūsų genuose

Įmonės istorija prasidėjo nuo netikėtai gimusios aistros gintarui. Jos įkūrėjas Gintaras Jonas Žukauskas, pradėjęs plačiau domėtis gintaru, netrukus visa galva pasinėrė į šį magišką pasaulį. Juk gintaras yra natūralus gamtos produktas, kuriame užfiksuota mūsų planetos praeitis, istorija ir netgi gyvybė. Be to, gintaras yra nacionalinė Lietuvos vertybė, kurią mes gerbiame jau tūkstančius metų.

Papuošalų kūrimas mums nėra tik amatas – tai šeimos tradicija, keliaujanti iš kartos į kartą.

Dirbame tik su Baltijos gintaru

Savo pirkėjams užtikriname, kad kiekvienas mūsų dirbinys yra gaminamas tik iš aukštos kokybės natūralaus Baltijos gintaro, kuris pasaulyje laikomas vertingiausiu. Tačiau norint gintaro žaliavą paversti dailiu dirbiniu, reikia ne tik jį mylėti, bet ir puikiai išmanyti šios medžiagos apdirbimo technologijas.

Kiekvienas mūsų dirbinys yra gaminamas patyrusių ir gerai apmokytų meistrų rankomis. Taip siekiame išsaugoti senąsias gintaro apdirbimo tradicijas. Tačiau tuo pačiu esame moderni įmonė, prisitaikanti prie šiandieninių tendencijų ir atsižvelgianti į pirkėjų pageidavimus. Dėl to nuolat sekame pasaulines tendencijas ir diegiame šiuolaikines technologijas. Taip mūsų dirbtuvėse darniai susijungia pagarba tradicijoms ir modernumas.

Priklausome profesionalių amato meistrų bendruomenei

Pradėjęs dirbti su gintaru, įmonės įkūrėjas atrado savyje kūrybiškumo gyslelę, kuri jam padėjo sukurti ne vieną gamybos technologiją, atnešusią sėkmę ir padėjusią įsilieti į pripažintų amato meistrų pasaulį. Gintaras Jonas Žukauskas yra „Lietuvos tautodailininkų sąjungos“ narys. Šis meno kūrėjo statusas – tai galimybė kurti ir puoselėti profesionalųjį meną, kurį itin vertiname ir gerbiame.

Gintaras Žukauskas taip pat priklauso „Tarptautinei gintarininkų asociacijai“ (IAA). Tai ypatinga organizacija, vienijanti 345 narius iš trisdešimties valstybių. Būti jos nariu – ne tik garbė, bet ir privilegija: čia susitelkia tarptautinė menininkų bendruomenė, vienijanti juvelyrus, dizainerius, galerininkus, kolekcininkus, mokslininkus ir tyrinėtojus.

Mūsų asortimente – platus išskirtinių gaminių pasirinkimas

Stilius, elegancija ir kokybė mums yra pagrindiniai kriterijai, kuriant laikui nepavaldžius papuošalus. SILVER AMBER siūlo platų gintaro gaminių pasirinkimą: nuo papuošalų iki suvenyrų. Taip kiekvienas pirkėjas gali pats nuspręsti, kokia gintaro forma jam labiausiai prie širdies. Asortimente galima rasti natūralaus Baltijos gintaro karolių, apyrankių, auskarų, žiedų, pakabukų, suvenyrų, rožančių. Populiarūs gintaro gaminiai su sidabru ir įvairūs deriniai su kitais pusiau brangiais akmenimis, tokiais kaip turkis, lazuritas, koralas, jūriniai perlai ir t.t. Jeigu norite patys susiverti savo unikalų gaminį, tuomet galite įsigyti įvairaus dydžio ir formų atskirų gintaro karoliukų. Taip pat prekiaujame gintaro žaliava, gabalais, natūraliu gintaru su viduje esančiais inkliuzais.

Dar viena savybė, dėl kurios gintaras toks žavingas – tai plati jo spalvų paletė. Mūsų asortimente galite rasti šių spalvų gaminių: citrinos, medaus, konjako, tamsaus konjako, vyšnios, geltonos, baltos, sendintos, peizažinės, rudos, žalios, juodos.

Gaminame individualius gaminius pagal užsakymus

Jeigu nerandate patinkančio gaminio, mes galime jį sukurti pagal jūsų pageidavimus. Be to, dažnai žmonės nori įamžinti kokį nors jiems reikšmingą asmenį, progą ar įvykį, kurį atspindėtų tam tikras juvelyrinis dirbinys ar suvenyras. Kviečiame drąsiai kreiptis ir mūsų dizainerių ir meistrų komanda sukurs jums unikalų produktą.

Gintaro gaminiai keliauja po visą pasaulį

Didžioji dalis mūsų gintaro dirbinių ir suvenyrų iškeliauja į įvairius pasaulio kampelius. Gaminius galime išsiųsti į bet kurią šalį. Esame sudarę ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis su tokiomis įmonėmis kaip UPS, DHL, DPD, Lietuvos paštu, kurios užtikrina patikimą, saugų ir greitą pirkinių pristatymą.

Turėdami ilgametę patirtį ir solidų gintaro apdirbimo žinių bagažą, mes ne tik siekiame išlaikyti eksporto apimtis esamose rinkose, tačiau nuolat ieškome naujų plėtros krypčių. Džiaugiamės, galėdami dalintis žiniomis, patirtimi ir pristatyti mūsų įmonės teikiamas paslaugas ir produktus tarptautinėse parodose Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Prancūzijoje:

  • AMBER TRIP – Tarptautinė Baltijos juvelyrikos paroda (Vilnius, Lietuva);
  • AMBERIF – Tarptautinė gintaro, juvelyrinių dirbinių ir brangakmenių paroda (Gdanskas, Lenkija);
  • MINERALAI & BRANGAKMENIAI – Tarptautinė paroda (Sainte-Marie-aux-Mines, Prancūzija);
  • AMBERMART – Tarptautinė gintaro paroda (Gdanskas, Lenkija).