Pirkimopardavimo taisyklės

Siekiame, kad apsipirkimo procesas mūsų e.parduotuvėje https://amberwithsilver.com būtų sklandus, todėl paruošėme šias pirkimo–pardavimo taisykles. Jose patogiai iš aiškiai išdėstytos visos svarbiausios nuostatos, numatančios abiejų pusių teises, pareigas bei apibūdinančios pirkimo etapus.

  1. Bendrosios nuostatos

1.1. Šios prekių pirkimo–pardavimo taisyklės (toliau „Taisyklės“) yra šalims privalomas teisinis dokumentas, kuriame nustatomos Pirkėjo ir UAB „Silver Amber“ (toliau „Pardavėjo“) teisės bei pareigos, prekių įsigijimo bei apmokėjimo už jas sąlygos, prekių pristatymo ir grąžinimo tvarka, šalių atsakomybė bei kitos su prekių pirkimu–pardavimu elektroninėje parduotuvėje susijusios nuostatos.

1.2. Formuodamas užsakymą, Pirkėjas patvirtina, kad sutinka su šiomis Taisyklėmis, pažymėdamas varnelę.

1.3. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pakeitimai skelbiami šiame puslapyje.

  1. Prekių pirkimas

2.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes e. parduotuvėje https://amberwithsilver.com, laikantis šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

2.2. Apsilankęs internetinėje parduotuvėje https://amberwithsilver.com, pirkėjas pasirenka norimas prekes, suformuodamas prekių krepšelį.

2.3. Pirkimo–pardavimo sutartis yra sudaroma kiekvienam užsakymui ir saugoma internetinėje parduotuvėje.

2.4. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas internetinėje parduotuvėje suformuoja prekių krepšelį, nurodo pristatymo adresą, pasirenka mokėjimo būdą, ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Pateikti užsakymą“.

2.5. Užsisakydamas prekes, pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, adresą, mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto adresą.

2.6. Pateikdamas užsakymą, Pirkėjas sutinka, kad jo įrašyti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais.

2.7. Pirkėjas visiškai atsako už pirkimo metu pateiktų duomenų teisingumą.

2.8. Pirkėjas privalo saugoti savo prisijungimo prie internetinės parduotuvės  duomenis ir jų neatskleisti tretiesiems asmenims. Visi veiksmai, atlikti naudojant Pirkėjo duomenis, laikomi atliktais Pirkėjo, ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę dėl atliekamų veiksmų naudojant jo prisijungimo duomenis.

  1. Apmokėjimas už prekes

3.1. Visos prekių kainos elektroninėje parduotuvėje https://amberwithsilver.com nurodytos eurais ir JAV doleriais, įskaitant PVM.

3.2. Patvirtinęs užsakymą, Pirkėjas pasirinktu būdu apmoka už prekes ir jų pristatymo išlaidas.

3.3 Atsiskaityti už prekes e.parduotuvėje https://amberwithsilver.com galima naudojantis „Stripe“,  „Paypal“ sistemomis arba atliekant bankinį pavedimą į pirkimo metu nurodytą įmonės sąskaitą.

3.4. Apmokėjimas yra laikomas atliktu nuo to momento, kai lėšos faktiškai įskaitomos į Pardavėjo banko sąskaitą.

3.5. Apie priimtą užsakymą Pirkėjas informuojamas el. laišku su užsakymo patvirtinimu.

3.6. Pirkėjui neapmokėjus užsakymo ir jo pristatymo išlaidų per 48 val., užsakymas yra atšaukiamas.

  1. Prekių pristatymas

4.1. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

4.2. Pristatymas Lietuvoje gali užtrukti iki 5 darbo dienų, o užsienyje – iki 30 dienų.

4.3. Lietuvoje prekės yra pristatomos per „Lietuvos paštą“, „LP express” ir „DPD“ kurjerius ar „LP express” ir  „DPD Pickup” siuntų terminalus. Užsienyje prekės pristatomos per „Lietuvos paštą“, „DPD“ arba „DHL“ kurjerius.

4.4. Formuodamas užsakymą Pirkėjas turi nurodyti tikslų pristatymo adresą, mobiliojo telefono numerį, kuris reikalingas kurjeriui susisiekti, bei kitą svarbią informaciją, reikalingą užsakymo įvykdymui (pavyzdžiui, laiptinės durų kodo numerį).

4.5. Prekes turi priimti pats Pirkėjas arba asmuo, nurodytas kaip Gavėjas (jei Pirkėjas ir Gavėjas yra skirtingi asmenys).

4.6. Prekių pristatymo metu Pirkėjas privalo patikrinti siuntos ir prekės būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo–priėmimo dokumentą, kuris patvirtina, kad siunta yra perduota tinkamos būklės.

4.7. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė ar prekė yra pažeista, Pirkėjas privalo tai pažymėti siuntos perdavimo–priėmimo dokumente prie parašo. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas.

4.8. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl trečiųjų asmenų kaltės ar nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

  1. Prekių aprašymas

5.1. Visų e. parduotuvėje https://amberwithsilver.com parduodamų prekių specifikacijos nurodomos kiekvienos prekės aprašyme.

5.2. E. parduotuvėje esančių prekių atvaizdavimas priklauso nuo konkretaus kompiuterio nustatymų, todėl ekrane matomas vaizdas gali neatitikti realių prekių spalvų, dydžio ar formų. Taip pat mūsų siūlomos prekės yra gaminamos išskirtinai iš natūralaus gintaro, o kiekvienas gintaro gabalėlis yra unikalus, todėl neįmanoma išgauti visiškai identiškų gaminių. Tai nėra laikoma prekės nekokybiškumu ar neatitikimu aprašymui.

5.3. Gavęs prekę, Pirkėjas privalo nedelsdamas ją apžiūrėti, patikrinti jos kokybę ir įsitikinti, kad prekė neturi defektų. Jeigu pristatyta prekė neatitinka kokybės reikalavimų, Pirkėjas turi kreiptis e. parduotuvės kontaktais, nurodytais skiltyje „Kontaktai“, nurodyti prekės trūkumą bei pateikti tai įrodančias nuotraukas.

5.4. Prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais. Visais atvejais Pirkėjas privalo pateikti prekės įsigijimą iš Pardavėjo patvirtinantį dokumentą.

  1. Prekių priežiūra

6.1. Gintaro juvelyriniams dirbiniams reikalingos tinkamos priežiūros ir laikymo sąlygos.

6.2. Informuojame Pirkėjus, kad dėl sąlyčio vienas su kitu ar kitais paviršiais dirbiniai gali braižytis, todėl patariame juos laikyti atskirai vienas nuo kito, vengti lietimosi su aštriais paviršiais, cheminėmis medžiagomis, saugoti nuo smūgių ir mechaninių pažeidimų, staigių temperatūros pokyčių, karščio, chloruoto ar druskos prisotinto vandens.

6.3. Rekomenduojame gaminių nepalikti tiesioginėje saulės šviesoje.

6.4. Dirbiniai, ypač nedėvimi arba laikomi drėgnoje patalpoje, gali keisti savo spalvą, oksiduotis.

6.5. Nurodyti pakitimai nelaikomi prekės nekokybiškumu.

6.6. Siekiant nepažeisti paviršiaus, juvelyriniai dirbiniai turi būti valomi specialiomis medžiagomis ir priemonėmis.

6.7. Pirkėjas visuomet turi atsargiai elgtis su įsigytais gintaro gaminiais. Kai kuriais atvejais skilęs gintaro akmenukas gali būti nebepataisomas. UAB „Silver Amber“ neatsako už kliento netinkamus veiksmus naudojant Baltijos gintaro gaminį po jo įsigijimo.

  1. Baigiamosios nuostatos

7.1. Šios prekių pirkimo–pardavimo taisyklės sudarytos vadovaujantis LR įstatymais ir teisės aktais.

7.2. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.