Grąžinimas ir keitimas

Mes tikimės, kad visos e. parduotuvėje https://amberwithsilver.com įsigytos prekės puikiai tiks mūsų Pirkėjams ir džiugins Jus kiekvieną dieną. Tačiau, jeigu nutiktų priešingai, netikusią prekę galite grąžinti ar pakeisti kita, vadovaujantis žemiau nurodytomis taisyklėmis.

1. Prekių grąžinimo sąlygos

1.3. Pirkėjas gali grąžinti prekes, kol nėra pasibaigęs keitimo arba grąžinimo terminas.1.3. Keičiamos arba grąžinamos prekės turi būti visiškai tvarkingos.

1.4. Norint grąžinti ar keisti prekes, būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą ir užpildytą keitimo arba grąžinimo formą. Grąžinimo forma atsisiųsti paspaudus: čia

2. Prekių grąžinimo taisyklės

2.1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti internetinėje parduotuvėje sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties su Pardavėju, apie tai raštu pranešdamas Pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

2.2. Pirkėjas turi pateikti Pardavėjui pranešimą elektroniniu paštu: baltijosgintaras@gmail.com kuriame būtų:

2.2.1. Išreiškiamas noras atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, nurodant priežastį ir konkrečią prekę bei prašant grąžinti sumokėtus pinigus ar pakeisti prekę kita.

2.2.2. Nurodoma sąskaita, į kurią Pirkėjas pageidauja gauti grąžinamus pinigus.

2.2.3. Pridedamas prekės įsigijimą iš Pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

2.3. Pirkėjas prekę Pardavėjui turi išsiųsti registruotu paštu arba per kurjerių tarnybą, adresu Šlaito g. 4, Užliedžiai, Kauno raj., LT-54304 Lietuva.

2.4. Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, neturėti mechaninių pažeidimų, nepraradusi prekinės išvaizdos, su visomis buvusiomis etiketėmis, kokybės sertifikatais, tvarkingoje originalioje pakuotėje, nenaudota. Esant prekės ar jos pakuotės trūkumams, pastebėjus prekės dėvėjimo požymių, taip pat jeigu prekės trūkumai atsirado dėl netinkamo jos naudojimo, mechaninių pažeidimų ar kitų nuo Pirkėjo priklausančių veiksmų, pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymas negali būti vykdomas, o Pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti Pirkėjui pinigų. Tokiu atveju Pirkėjas turi teisę atsiimti prekę iš Pardavėjo.

2.5. Pirkėjui, atsisakiusiam pirkimo-pardavimo sutarties, grąžinami visi už prekę sumokėti pinigai neįskaitant prekės pristatymo Pirkėjui bei grąžinimo Pardavėjui išlaidų, jeigu prekė grąžinta nepraleidus nustatyto termino ir atitinka Taisyklių 2.4 punkto reikalavimus.

2.6. Prekių grąžinimo išlaidas turi padengti Pirkėjas.

2.7. Pardavėjas, gavęs grąžinamas prekes, perveda pinigus Pirkėjui į jo nurodytą sąskaitą banke tik po to, kai patikrina grąžintas prekes.

2.8. Prekė pirkėjo prašymu gali būti pakeista į kitą per 14 dienų nuo Prekės pristatymo pirkėjui, jeigu prekė yra grąžinama nenaudota, su originaliu įpakavimu, nepažeista ir su prisegtu pirkimo patvirtinimu. Keitimo atveju prekę galima pakeisti tik į jai tapačią (kainos atžvilgiu) prekę.

2.9. Pirkimo–pardavimo sutarties atsisakymo teisė negalioja, jeigu prekė buvo gaminama arba pritaikoma pagal Pirkėjo užsakymą.